Sākums > Atsauksmes

Atsauksmes

Lūdzu rakstiet savas atsauksmes!

Mārcis (2021-01-23 21:01:41)

Šķiet, Jūs tiešām no gultas ar kreiso kāju izkāpuši... Mēs ar sievu pie dakterītes ejam pamīšus - vienu reizi es ar bērnu, otru - sieva. Tādējādi iemācamies par bērnu rūpēties abi. Manuprāt, šobrīd lūgums būt telpā tikai vienam no vecākiem ir ļoti adekvāts.  Kad esam vizītē pie dakterītes, par filmēšanu pat neiedomātos, pirmkārt aiz cieņas pret cilvēku, kurš cenšas man palīdzēt, otrkārt - viss tiek izskaidrots un parādīts tik perfekti, ka nav nepieciešams. Filmēšana traucētu gan dakterītei koncentrēties un sniegt profesionālu palīdzību, gan bērnam, kurš justu, ka mana uzmanība ir novērsta. Vai vispār ir ētiski kaut ko tādu pieprasīt? Vai telpas bija vēsas, tiešām neatceros. Katrā ziņā man nelikās, ka būtu kādas problēmas bērnu izģērbt. Mūsu ģimenes ārste ir teikusi,ka zīdaiņi vairāk cieš no pārkaršanas, nekā no nosalšanas. Viņas ieteiktā t' telpā ir no 18-22'C. Bet svarīgākais tomēr dakterītes Sanitas profesionlisms, prasmes, kontakts ar bērnu, iedziļināšanās, vērīgums. Viss pārējais ir otršķirīgs. 


Oskars (2021-01-17 14:59:30)

Speciālists labs! Ieguvām vērtīgu informāciju, ieteikumus. BET- telpā līdz ar bērnu un speciālistu drīkst uzturēties tikai 1 vecāks, par ko iepriekš netikām brīdināti, arī ierakstīt sarunu (lai iegūto informāciju vēlāk pārskatītu, jo telpā drīkst tikai 1 no vecākiem un informācijas atkārtošanai) Sanita neakceptēja pamatojot to ar kaut kādiem mistiskiem juridiskajiem aspektiem. Ieteica klausīties aiz slēgtām durvīm. ???? Telpā temperatūra, kad sākām nodarbību, bija 19 grādi, tad telpa uzsildījās līdz 20 grādiem(mums meitiņai, kurai 3mēneši, jāizģērbj pavisam, lai varētu apsekot), lieki teikt, ka pārkarsuši nebijām. Pārtinamā virsma telpā ir, bet drēbes jānes ārā- priekštelpā, kurā bija ap 15 grādiem. Varam jau saprast, ka tā bija aukstākā nakts šajā ziemā(-19 grādi naktī Rīgā), bet tas nevar būt par attaisnojumu, ja speciālists nodarbojas ar to, ka pieņem bērnus un nevar nodrošināt telpā atbilstošu temperatūru. Iespējams, no rīta bijām ar kreiso kāju izkāpuši no gultas, bet ar sadarbību apmierināti esam daļēji, līdz ar ko izlēmām meklēt citu speciālistu tālākajām nodarbībām. Protams, liels paldies par informāciju, kuru ieguvām un lai daudz apmierinātu klientu! ????????
Uģis (2020-09-14 20:35:29)

Iesaku kā fizioterapeitu, savu darbu pilda no sirds, mīl to, ko dara. Laba komunikācija, labi izstrādā noteiktos vingrojumus individuāli pēc bērnu spējām un rezultāts ir manāms, bērns apgūst visu un ir redzami uzlabojumi. Sanita, paldies Tev par visu!
Jana (2020-08-11 19:44:58)

Sanita pēc dabas ir vienkāršs cilvēks, viegli komunicēt, prot izveidot labu kontaktu ar bērnu. Bērns rod prieku, viss notiek dabīgi, caur rotaļāšanos apgūst noteiktos vingrinājumus. Jau pēc pirmās nodarbības ir redzami panākumi, protams, daudz arī jāstrādā ar bērnu mājās. Sanita ir arī praktiskais Latvietis, prot iedvesmot ar pašas izgatavotiem rotaļu priekšmetiem no dabā iegūtiem resursiem. Prot atrast arī pielietojumu bērnu rotaļām no sadzīves lietām, kas veicina bērnu attīstību un kustību aktivitātes. Paldies gribam pateikt par visu, ko mūsu Martas labā dari!
Ilze (2018-10-14 12:05:56)

Sanita ir ļoti zinoša un rūpīga dakterīte. Ļoti nopietni, vērīgi un ar vislielāko atbildību izturas pret jebkuru pacientu. Var just, ka ir liela pieredze darbā ar bērniem. Spēj saskatīt problēmu un rast risinājumu, arī iedrošināt un pārliecināt par dažādu fizioterapijas metožu veiksmīgu iedarbību.
Miķelis (2018-10-11 07:17:13)

Iespaidīgs portāls.
Laura (2018-10-06 00:03:50)

Sanita veic savu darbu ļoti profesionāli, ar augstu darba ētiku un lielu mīlestību pret bērniem. Ar meitiņu regulāri apmeklējām attīstošas nodarbības un guvām vērtīgu atbalstu, informāciju un padomus. Kā mamma ieguvu sirdsmieru par bērna attīstību un tik zinošu un ieinteresētu sarunu biedru par sev aktuālajiem ar bērnu saistītajiem jautājumiem. Bērniņš saņēma nepieciešamos stimulus, lai attīstība notiktu labākajā iespējamajā veidā, turklāt mierīgā, mājīgā un pārdomātā vidē. Novēlu katram mazam bērniņam Sanitas gādīgās rokas un katrai mammai Sanitas vērtīgos padomus :)