Sākums > Noderīgi > Bērna psihomotorā attīstība

Bērna psihomotorā attīstība

Kāpēc agrīnā vecumā jāizvērtē bērna psihomotorā attīstība?

Iesaku izmeklēt bērnu jau agrīnā vecumā, lai speciālists - Fizioterapeits dod savu redzējumu un vērtējumu, jo daudzas kustību attīstības nianses ir grūti pamanāmas vecākiem, kuri ikdienā nesaskaras ar psihomotorās attīstības jautājumiem. Fizioterapeits, kurš regulāri nodarbojas ar zīdaiņu kustību attīstību, ir saistīts ar motorās jeb kustību attīstības specifiku, viegli spēj konstatēt attiecīgas novirzes vai problēmas.

Var atklāties pazīmes, ka Jūsu bērnam ir daži attīstības vai ortopēdiska rakstura izmaiņas vai motorās attīstības nobīde no normas. Ja izmaiņas no normas joprojām pastāvēs, kad bērns kļūs vecāks, tos būs grūtāk ārstēt un problēmas no agrīnā vecuma ietekmēs bērna dzīves un kustību kvalitāti, bet, ja Jūs sāksiet ārstēšanu vai kustību terapiju agrīnā vecumā, Fizioterapeits spēs vieglāk novērst attiecīgās izmaiņas un ieteikt savlaicīgi vajadzīgās rekomendācijas.

Piedāvāju pilnīgu bērna izmeklēšanu un pārbaudi attiecībā uz motoro attīstību, kura saistīta ar fizioterapiju. Vizītes laikā novērtēšu un pārbaudīšu Jūsu bērnu, lai noteiktu jebkuru ar fizioterapiju saistītu problēmu.
Vizītes laikā veicu sekojošas darbības:
Izmeklēju un pārbaudu Jūsu bērnu, lai noteiktu vai bērnam nav: