Sākums > Atsauksmes

Atsauksmes

Lūdzu rakstiet savas atsauksmes!

Uģis (2020-09-14 20:35:29)

Iesaku kā fizioterapeitu, savu darbu pilda no sirds, mīl to, ko dara. Laba komunikācija, labi izstrādā noteiktos vingrojumus individuāli pēc bērnu spējām un rezultāts ir manāms, bērns apgūst visu un ir redzami uzlabojumi. Sanita, paldies Tev par visu!


Jana (2020-08-11 19:44:58)

Sanita pēc dabas ir vienkāršs cilvēks, viegli komunicēt, prot izveidot labu kontaktu ar bērnu. Bērns rod prieku, viss notiek dabīgi, caur rotaļāšanos apgūst noteiktos vingrinājumus. Jau pēc pirmās nodarbības ir redzami panākumi, protams, daudz arī jāstrādā ar bērnu mājās. Sanita ir arī praktiskais Latvietis, prot iedvesmot ar pašas izgatavotiem rotaļu priekšmetiem no dabā iegūtiem resursiem. Prot atrast arī pielietojumu bērnu rotaļām no sadzīves lietām, kas veicina bērnu attīstību un kustību aktivitātes. Paldies gribam pateikt par visu, ko mūsu Martas labā dari!
Ilze (2018-10-14 12:05:56)

Sanita ir ļoti zinoša un rūpīga dakterīte. Ļoti nopietni, vērīgi un ar vislielāko atbildību izturas pret jebkuru pacientu. Var just, ka ir liela pieredze darbā ar bērniem. Spēj saskatīt problēmu un rast risinājumu, arī iedrošināt un pārliecināt par dažādu fizioterapijas metožu veiksmīgu iedarbību.
Miķelis (2018-10-11 07:17:13)

Iespaidīgs portāls.
Laura (2018-10-06 00:03:50)

Sanita veic savu darbu ļoti profesionāli, ar augstu darba ētiku un lielu mīlestību pret bērniem. Ar meitiņu regulāri apmeklējām attīstošas nodarbības un guvām vērtīgu atbalstu, informāciju un padomus. Kā mamma ieguvu sirdsmieru par bērna attīstību un tik zinošu un ieinteresētu sarunu biedru par sev aktuālajiem ar bērnu saistītajiem jautājumiem. Bērniņš saņēma nepieciešamos stimulus, lai attīstība notiktu labākajā iespējamajā veidā, turklāt mierīgā, mājīgā un pārdomātā vidē. Novēlu katram mazam bērniņam Sanitas gādīgās rokas un katrai mammai Sanitas vērtīgos padomus :)
Linda (2018-08-10 16:23:42)

Sanita ir īsts eņģelis ar lielo burtu. Kad bija problēmas manai Katrīnai, Sanita bija tas cilvēks, kas palīdzēja tikt pāri. Un, kad piedzima mana jaunākā meita Anna, viņa atkal atlidoja eņģeļa izskatā. Paldies Tev, Sanita, par visu, ko esi darījusi manu 3 meitu labā.
Linda (2018-06-23 11:33:27)

Man bija patiess prieks, ka mans dēls apmeklēja fizioterapijas nodarbības pie Sanitas. Oliveram, bija paaugstināts tonuss. Ar vingrošanas palīdzību, to mazināja ļoti ātri. Paldies Sanitai par profesionalitāti un sirsnību!